Ana sayfa Magazin Sonum Bergen gibi olsun istemiyorum diyerek boşandı

Sonum Bergen gibi olsun istemiyorum diyerek boşandı

624
0

2010 yılında şarkıcı ve oyuncu Yeliz Yeşilmen görkemli bir düğünle iş insanı Ali Uğur Akbaş ile nikah masasına oturdu. Yeşilmen’in bu evliliğinden 2 çocuğu dünyaya gelirken Şubat ayında Yeşilmen sosyal medyada paylaştığı bir videoda eşiyle yaşadığı sorunları ağlayarak anlatmıştı.

O günden bu yana sorunlarını çözemeyen Yeşilmen ayrılık kararı aldı ve Pazartesi günü sessiz sedasız bir şekilde eşinden boşanmasının ardından konunun basına yansımaması isteyen çift, boşanmalarıyla ilgili de şimdilik bir açıklama yapmadı.

Sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanan Yeliz Yeşilmen özel hayatı hakkında takipçilerin kendisine sorduğu sorulara yanıtsız kalmayarak “Mesajlarınızı okuyorum, çok teşekkür ederim. Özel hayatımla ilgili de çok soru geliyor ama lütfen özel hayatımla ilgili şeyleri bir süre sormayın. Biz böyle lay lay lom şekilde gidelim” dedi.

Şubat ayında paylaştığı videosunda Yeliz Yeşilmen “ Yüzüne kezzap atılan Bergen’e sonunun benzemesinden korktuğunu belirterek, şu an yüzüm ağlamaktan şiş ve gözlerim yanıyor. Kızım geldi bana makyaj yaptı. Birazdan çekmem gereken bir reklam var ve ben ekmek paramı kazanmak zorundayım. Ok artık yaydan çıktı. Güçlü olmak zorundayım Bizler Türk kadını olarak bu konuda dünyada bir numarayız” demişti.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here