Ana sayfa Magazin Sosyal medya fenomeni olmak için yaptığıyla herkesi şaşırttı

Sosyal medya fenomeni olmak için yaptığıyla herkesi şaşırttı

221
0

Son dönemde sosyal medyada fenomen olarak ünlü olmayı hedefleyen bazı sosyal medya kullanıcıların yaptıkları hareketlerle herkesi pes dedirtmeye devam ederken bazı fenomen adayları hayatlarını tehlikeye atarken bazıları da, çevresindeki insanları ilginç davranışlara zorluyor.

Adana’da yaşayan Said Rammo isimli bir kişi sosyal medya fenomeni ve YouTube üzerinden fazla izlenme ile gelir edebilmek adına arkadaşı Ferdi Demircan ile anlaştı. Yanlarına kameraman arkadaşlarını alan ikili Adana’nın Seyhan ilçesindeki Atatürk Caddesi’ne geldi.

Cadde üzerinde bulunan bir direğe arkadaşı Ferdi Demircan’ı bağlayan Ramno arkadaşının üzerine  ‘Tokat atan 1 TL, kafasında yumurta kıran 5 TL kazanır’ yazılı kağıdı yapıştırdı.

Yoldan geçenler Demircan’a tokat atıp 1 lira kazanırken, bazı kişiler de gencin kafasında yumurta kırarak 5 lira kazandı.

Ferdi Demircan’a yaklaşık 15 dakika boyunca bir çok kişi tokat atarken bazı vatandaşlarda kafasında yumurta kırarken bazı vatandaşlar ise olaya tepki gösterirken bazı vatandaşlarda Ferdi Demircan’ı bantla bağlandığı direkten kurtarmaya çalıştı.

Yaptıkları şov sonrasında açıklama yapan Ferdi Demircan “YouTube için birçok eğlenceli video çekerken eğleniyor ve insanları eğlendiriyorduk. Ama doğrusunu söylemek gerekirse yediğim tokatlar canımı çok acıttı” dedi.

Said Ramno ise “Bu tarz videolar çekiyor ve kendi kanalımda yayınlıyorum. İnsanlar hem eğleniyor hem para kazanıyor. Tokat atan 1 lira kazanırken yumurta kıran 5 lira kazandı. İlk başta arkadaşımın rızası yoktu, kendisini ikna ettik. Geldi buraya bağladık, üzerine kağıt yapıştırdık gelen görüp vuruyor.” ifadelerini kullandı.

Gençler video çekiminden sonra caddeden ayrıldı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here