Ana sayfa Dizi&Film Şsmpiyon’da Fırat’ın herkesten gizlediği sır nedir?

Şsmpiyon’da Fırat’ın herkesten gizlediği sır nedir?

433
0

Kafkas lakaplı eski bir şampiyon boksörün TRT 1 ekranlarında yayınlanan Şampiyon adlı dizinin bu hafta üçüncü bölümüyle ekranlara geliyor.

 “Şampiyon”un yeni bölümünde neler olacak:

Güneş’e silahını doğrultan Tansel’in silahı ateş almamıştır. Tansel üst üste tetiği basmasına rağmen ateş almaması üzerine silahını kontrol ettiğinde silahın boş olduğunu anlar. Hayatının en kötü sürprizi olur ve bu onun hayatına mal olacaktır.

Fırat’ın uzun süredir çıkmak istediği McVardy maçı iptal edilir. Maçın iptal edilemsi tüm dünyada bomba etkisi yaratır. Bu maçta Kafkas’ı Mike Tyson gibi büyük boks otoritelerinin dahi favori göstermesi, James McVardy’i çıldırtacaktır.

Önce Zafer ve Selvi’ye daha sonra da Fırat’a Tansel’le alakalı haber ulaşmıştır. Zafer hayatında yeni bir sayfa açacakken ilk sözü evlilik olur. Zafer bu kararı alırken Nesli ve Kerem ikilisinin de aynı anda evlilik kararı aldıklarından habersizlerdir. Birbirilerinden habersiz nikah hazırlıkları yapan iki İki çiftin yolları bir noktada kesişecektir.

Fırat’ı kendisine olan güvenini geri kazandırmak için uğraşan Zafer bir yandan evlilik hazırlıklarını sürdürür. Zafer Fırat’ın kendisinden sakladığı önemli bir gerçekten habersizdir. Bu gerçek onu artık bokstan tamamen koparacak olan bir gerçek! Fırat bu durumu düğün gününe kadar herkesten saklar. Amacı böyle mutlu bir günde kimseyi üzmek değildir. Ama Fırat’ın aklında ve gönlünde bir boşluk vardır ve bu boşluk Suna’dır. Ondan haber almamışlardır ama düğün günü büyük bir sürpriz daha meydana gelir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here