Ana sayfa Magazin Star TV’de canlı yayında bir skandal yaşandı

Star TV’de canlı yayında bir skandal yaşandı

182
0

Sunuculuğunu Serap Ezgü’nün yaptığı Star TV ekranlarında yayınlanan “Gerçeğin Peşinde” adlı programda skandal bir konu ele alındı. Programa katılan Hatice Daver adlı bir kadın imam nikahlı kocası ile kızının birlikte kaçarak nikah kıydığını açıklaması üzerine stüdyoda büyük bir şaşkınlık yaşandı.

Canlı yayında açıklamalarında devam eden Hatice Daver kızının imam nikahlı kocasıyla kaçtıktan 4 gün sonra evlendiğini duyduğunu anlatırken stüdyodaki herkes buz kesti.

Açıklamalarına devam eden Hatice Daver “İmam nikahlı eşim Uğur beni terk ettikten 6 gün sonra kızım evden ayrıldı. Kızım evden kaçacağı gece beni uyandırarak bana evde sıcaktan uyutamadığını söyleyerek balkonda yatmak için izin istedi. Bende kendisine izin veridç. Sabah kalktığımda kızımı evde göremedim. Bunun üzerine karakola giderek kayıp başvurusunda bulundum. Evde bir tek telefonumuz vardı ve onunla kullanıyorduk. Yanında birkaç parça kıyafet ve biraz para almış. Polisler arama çalışması başlattılar ve kısa süre içerisinde öz kızımın beni imam nikahlı eşimle kaçtığını ve evlendiklerini bana söylediklerinde dünya başıma yıkıldı” dedi.

Ben kızımın kaçırılmış olacağını düşünüyorum iddiasında bulunan Hatice Daver Serap Ezgü’den kızının bulunması konusunda yardım talebinde bulundu. Programda canlı yayına bağlanan acılı anne”Kendisini çok merak ediyorum, kaçtı mı? Yoksa kaçırıldı mı? Bilemiyorum ve hayatından endişe duyuyorum.” Bir an önce evimize dönmesini istiyorum. En azından telefon açıp ‘Anne ben iyiyim, beni merak etme’ ya da ‘beni arama’ demesini istiyorum” dedi.

Serap Ezgü ve ekibi yaptıkları kısa bir araştırma sonrasında Gülbahar’ın 3 ay önce evi terk eden annesinin dini nikâhlı eşi Uğurla birlikte 18 yaşına adım attıktan sadece 4 gün sonra yani 22 Mayıs’ta da evlendiği açıkladı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here