Ana sayfa Magazin Survivor’da adada öpüşenler vardı

Survivor’da adada öpüşenler vardı

23
0

Ayşe Yüksel ekranların fenomen yarışmalarından biri olan Survivor’dan elendikten sonra sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ederken geçtiğimiz günlerde Ayşe Yüksel, katıldığı bir programda “Adada öpüşenler vardı” diyerek herkesi şaşkına çevirdi. Üstü kapalı konuşan Yüksel, kişilerin isimlerini vermedi.

Onedio adlı web sitesinin YouTube kanalına konuk olan Survivor 2021’deki performansıyla dikkat çeken Ayşe Yüksel, sevenlerinden gelen soruları yanıtlayan Yüksel, “İçinde kalan söylemek istediğin bir şey?” sorusuna verdiği cevapla dikkat çekti.

Ayşe Yüksel, Survivor yarışması sonrası sosyal medya paylaşımları ile dikkatleri üzerine çekerken yaptığı paylaşımlara kısa sürede binlerce beğeni alırken ani bir karar alarak kariyerine şarkı söyleyerek devam edeceğini ama süreçte de üniversite eğitimine devam edeceğini belirtti.

 Onedio’nun YouTube kanalında canlı yayında hayranlarından gelen soruları içtenlikle cevaplayan Yüksel, “İçinde kalan söylemek istediğin bir şey?” sorusuna ise şöyle cevap verdi: “İçimde neler neler var bir bilseniz. Şuraya döksem roman olur. Söylemek istediklerim var ama ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmiyorum. Adada öpüştüğünü duyduğumuz insanların dışarıdaki tutumunun neden devam etmediği ve halkın bundan haberdar olmaması benim içimde kalan şeylerden biri.”

Yarışmadan sonra Instagram 328 bin takipçiye ulaşan Ayşe Yüksel, tatil pozlarıyla da dikkat çekiyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here