Ana sayfa Magazin Survivor’da elenenlerin akıbeti belli oldu

Survivor’da elenenlerin akıbeti belli oldu

428
0

Ülkemizde ve tüm dünyada koronavirüs salgını nedeniyle tüm uçuşların ve sınırların kapatılmasıyla birlikte ekranların en sevilen yarışma programlarından biri olan ve  çekimleri Dominik’te devam eden Survivor 2020’de elenen yarışmacılar da haftalardır Türkiye’ye dönemedi. Elenen yarışmacılardan Meryen dün TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor Panorama programına canlı olarak bağlanarak Türkiye’ye ne zaman dönecekleri hakkında bilgiler verdi.

Bu sezon Survivor 2020’den bugüne kadar yarışmacı olup elenen Meryem Kasap, Gizem Birdan, Ezgi Hocaoğlu, Birdan, Parviz Abdullayev, Burak Yurdugör ve Ceyhun Uzun, ülkeye dönemedikleri için bir süredir Acun Medya tarafından Dominik’te bulunan bir otelde ağırlanmaya devam ediliyorlar. Sakatlığından dolayı gönüllüler takımından elenen Meryem canlı yayına bağlanarak “ Kesin olmamakla beraber 10-15 Mayıs tarihleri arasında uçağımız kalkacak gibi görünüyor. Tabi tarih kesin olarak net değil.Burada çok güzel ağırlanıyor ve eğleniyoruz. Dizimdeki sakatlık devam ediyor ama tedavim için Türkiye’ye dönmek istiyorum” dedi.

Programa canlı olarak bağlanan Meryem yarışma hakkında dikkat çekici bir açıklamada bulundu. Survivor 2020 yarışmasında bundan sonra elenecek yarışmacının Ardahan olduğunu iddia eden Meryem “Ardahan’da bence bizim uçağa yetişir ve birlikte döneriz” derken, Meryem’in böyle bir açıklamayı neye dayanarak yaptığı henüz öğrenilemedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here