Ana sayfa Dizi&Film Teşkilat sezon finaliyle ekranlara geliyor

Teşkilat sezon finaliyle ekranlara geliyor

211
0

Yayınlandığı ilk günden itibaren reyting rekorları kıran TRT 1’in Pazar akşamlarına damga vuran ve soluk soluğa izlenen dizisi “Teşkilat ”, 6 Haziran Pazar akşamı saat 20.00’de nefes kesen sezon finaliyle ekranlara gelecek.

Reytinglerin zirvesinden inmeyen “Teşkilat”ın sezon finalinde neler olacak:

Şefin adamları tarafından organize edilen Fadi’nin kaçırılma operasyonu esnasında Fadi’nin içinde bulunduğu aracın kaza yapmasından istifade ederek Fadi araçtan çıkarak kaçmayı başarırken kaza sonucu araç içinde sıkışan Pınar araçtan çıkarak teröristlerle çatışmaya girer ve hayati tehlike içindedir. Serdar ise teröristlerle birlikte aynı uçakta olduğunu anlamış ve büyük saldırının bu uçakla gerçekleştirileceğini farkederek saldırıya engel olmak için harekete geçer.

Karargah Fadi’nin kaçırıldığı haberinin ardından Serdar’ın da içinde bulunduğu uçağın kaçırılması haberi gelmesi üzerine ekip teyakkuza geçer. Serdar hem uçakta bulunan bombayı hem de uçaktaki teröristleri etkisiz hale girmek için bir yarışın içine girerken teröristler uçakta bir istihbaratçı olduğunu öğrenmesiyle köşeye sıkışır. Ceren saldırı planının bir parçası olarak yürüttüğü faaliyetlerine devam ederken, onu takip eden ekip bir başka saldırının planlandığını öğrenir.

Pınar kaza sonrası teröristlerle girdiği çatışmadan sağ kurtulabilecek midir? Serdar bomba yüklü uçaktaki bombayı ve teröristleri etkisiz hale getirebilecek mi? Fadi, Şef ve adamları uzun süredir planladıkları Kale saldırısını gerçekleştirebilecekler mi?

Tüm bu soruların cevabı ”, 6 Haziran Pazar akşamı saat 20.00’de nefes kesen sezon finaliyle ekranlara gelecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here