Ana sayfa Dizi&Film Teşkilat yeni bölümüyle izleyicisiyle buluşuyor

Teşkilat yeni bölümüyle izleyicisiyle buluşuyor

217
0

Yayınladığı ilk günden itibaren  Pazar akşamlarına damga vuran ve soluk soluğa izlenen TRT 1’in yeni dizisi  Teşkilat yeni bölümüyle ekranlara geliyor. Yayınlandığı ilk günden itibaren reyting rekorları kıran dizinin bu hafta yayınlanacak olan bölümünde Teşkilat ekibi Hulki’yi kurtarmak için Kuzey Irak’a gidiyor.

Ceren’e kimliğini açıklayarak evlenme teklifi yapan Serdar’ın bu hamlesi sonrası Ceren bir anda neye uğradığını şaşırırken yolun sonuna geldiğini düşünürken Ceren’e geçmişinden gelen gizemli bir isim yardım eli uzatır.. 

Zayed Teşkilat ekibi tarafından en güvendiği ve önem verdiği Leval’in ele geçirilmesi sonucu artık iyice köşeye sıkışmıştır. Artık Hulki ve Leval takasını kabul etmekten başka çaresi yoktur. Takasın güvenli olması için teşkilat ekibi olağanüstü bir hazırlığa girişir. Pınar ve Hakkı keşif amacıyla Kuzey Irak’ta belirlenen bölgeye doğru yola çıkarlar. Leyal’i takasın gerçekleşeceği bölgeye götüren Serdar ve Zehra ise yola beklenmedik sürprizlerle karşı karşıya kalır. 

Takas için Fadi’nin şeytani planları vardır. Fadi takasın yapılacağı bölgedeki terör örgütleriyle iş birliğine giderek Leyal’i kurtardıktan sonra ortalığı kan gölüne çevirecek şeytani bir plan kurar. Ekip, kurulan tuzağın içinden Hulki’yi sağ salim çıkarmaya çalışırken kendilerini çok daha büyük bir tehdidin içinde bulur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here