Ana sayfa Dizi&Film Tövbeler Olsun adlı dizinin yayın günü değişti

Tövbeler Olsun adlı dizinin yayın günü değişti

253
0

Yayın hayatına başladığı ilk bölümden itibaren TRT 1’in sevilen dizileri arasında giren” Tövbeler Olsun”’un yayın günü değişti. Tövbeler Olsun artık bu haftadan itibaren Perşembe günleri yayınlanacak.

Tövbeler Olsun”un yeni bölümünde neler olacak:

Namzet Horanta kavga esnasında kafasına gelen bir tabak yüzünden hafızasını kaybeder. Horanta ailesi Namzet’in hafızasını kaybetmesi üzerine büyük bir şok yaşarken Osman olan biteni bir türlü anlamak istemez. Osman ancak Doktor Şevki Bey’in kendisini ikna etmesi üzerine Namzet’in gerçekten hafızasını kaybettiğine ikna olur ve bundan dolayı kendisini suçlu hissederek bu sorunu çözmek için elinden geleni yapmaya kararlıdır. Nazmiye ise babasının hafızasını kaybetmesinden dolayı büyük üzüntü yaşar ve çareyi Anıl ile konuşarak nikah tarihini ertelemekte bulacaktır.  Kocasının hafızasını kaybetmesi üzerine Latife zor günler yaşarken bir yandan da Namzet ‘in annesi olduğunu zanneden Rukiye ile baş etmeye çalışır.

Aylin yaptığı yeni iş başvurusu yüzünden çok heyecanlıdır. Başlayacağı yeni işinde Aylin2in hayatına girecek gizemli isim Buğra’nın kıskançlık krizine girmesine sebep olacaktır. Jale ile ilgili yaşanan yanlış anlaşılmayı bitirmek isteyen Kazım ise aşkını itiraf etmeye karar verir. Tüm bunlar yaşanırken Osman, başta Namzet olmak üzere herkesi şoke edecek bir karar alacaktır.

Namzet’in hafızası yerine gelecek mi? Nikah tarihleri ertelenen Anıl ve Nazmiye’yi ne bekliyor? Buğra’ya büyük bir kıskançlık yaşatan Aylin’in yeni patronu Sercan kim? Osman’ın Namzet’i şoke eden kararı ne?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here