Ana sayfa Dizi&Film Tövbeler Olsun’da Namzet tüm işleri karıştırıyor

Tövbeler Olsun’da Namzet tüm işleri karıştırıyor

357
0

TRT 1 ekranlarında aile hikayesi ve komedisiyle izleyicisine güzel dakikalar yaşatan “Tövbeler Olsun”, dokuzuncu bölümüyle ekranlara geliyor.

Tövbeler Olsun”un yeni bölümünde neler olacak:

Namzet gittikçe Osman’dan helallik alması zorlaşmaya başlayınca geçmişe yönelik helallik almak için çareler aramaya başlar ve aralarındaki ortaklığın bozulma sebebi olarak gördüğü hatayı düzeltmek için çabalamaya başlar.

Sürpriz bir şekilde Latife ve Hülya iş birliği yapmaya karar vereceklerdir.  Bugüne kadar hiçbir konuda aynı düşünceleri paylaşmayan ikilinin tek hem fikir oldukları konu Aylin ve Buğra’yı birbirlerinden uzak tutmaları gerektiğidir. Ercan ister istemez Nazmiye ve Anıl’ın aralarında bir yakınlık doğmaya başladığını fark eder.

Geçmişteki hatalarını telafi etmek isteyen Osman’ı da dahil etmesiyle işler daha da çok karışır. Uzun yıllardır arkadaş olan ikili ilk kez yeteneklerini ortaklaşa göstermek zorunda kalacaklardır. Hülya sürpriz bir şekilde Neşe’nin davetine katılmak isterken beklenmedik bir kaza ile zor durumda kalacaktır.

Osman’dan helallik almak için çabalayan Namzet bu defa helallik alabilecek mi? Buğra ve Aylin’i birbirinden uzak tutmak isteyen Hülya ve Latife neler yapacaklardır. Buğra ve Kadir’i bekleyen talihsiz olay nedir?  ? Osman ve Namzet ’in birlikte verdikleri büyük çaba geçmişteki hatayı telafi edebilecek mi?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here