Ana sayfa Dizi&Film Tövbeler Olsun’da reklam filmi paniği

Tövbeler Olsun’da reklam filmi paniği

319
0

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Tövbeler Olsun hikayesiyle ailelere keyifli anlar yaşatmaya devam ederken bu hafta yayınlanacak olan on birinci bölümüyle ekranlara geliyor.
Pazar akşamı saat 20.00’de ekranlara gelecek olan “Tövbeler Olsun”un yeni bölümünde neler olacak:
Buğra Anıl’a Nazmiye’nin aşkını öğrenince hem şakına döner hem aşırı öfkelenir. Ertan ile işbirliği yapan Buğra Anıl’ı daha yakından tanımak için çaba sarf eder. Neşe yaptığı planlarla yakın arkadaşı Hülya’yı zor duruma sokan Latife’ye bir ders vermeye karar verir. Hülya ise Neşe’den aldığı yardım ve destekle zor duruma düşmekten kurtulur. Namzet’i ise yepyeni bir sınav beklemektedir. Namzet bu kez kendisinden helallik alması gereken tek kişi olmayacaktır. Osman uzun yıllar önce yaptıkları bir şaka yüzünden kariyeri biten Ferit ve Hüseyin’e karşı sorumludur. Bu ikilden helallik almak isteyen Namzet ve Osman, güçlerini birleştirecektir. Horanta Holding için çekilecek reklam filmi için Nazmiye planlar yapmaktadır. Bir anda ortalık karışır ve çekilecek reklam filminde Namzet ve Osman kendilerini yönetmen koltuğunda bulur.
Anıl’ı yakından tanımak isteyen Buğra, ne planlar peşindedir? Latife Neşe’nin hangi oyununa gelerek büyük bir şok yaşamıştır. Osman ve Namzet güçlerini birleştirmelerine rağmen hatalarını telafi edebilecekler mi?
Tüm bu soruların cevabı Pazar saat 20.00 de TRT1 ‘ de…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here