Ana sayfa Dizi&Film Tozkoparan İskender’de okul başkanı kim olacak?

Tozkoparan İskender’de okul başkanı kim olacak?

308
0

Ailelerin çocuklarıyla birlikte TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve herkesin severek izlediği Tozkoparan İskender, yeni bölümüyle ekranlara geliyor…

Tozkoparan İskender’in yeni bölümünde neler olacak:

İskender Salih’in Rüya’ya evlenme teklifinde bulunduğunu öğrenenince çok mutlu olur. Giovanni ve yardımcısı Cengiz her olan biteni yakın takip ettikleri için bu mutluluğu bozmak için ellerinden geleni yapmaya karar verirler. Diğer yandan Kemankeş Şüca Koleji’nin okul başkanı olarak Taygu Koleji’ne gelen Alara, Mavi Ay ve Karayel’in dikkatini çeker.

Alara Taygu Koleji’nin bir okul başkanı olmadığını öğrenenince kolejin görüşmelere devam etmesi için bir okul başkanı seçmeleri gerektiğini Kasırga ve Mavi Ay’a söyler. Başkanlık seçimi için Kasırga’nın adayı Tayfun olurken Mavi Ay ise Arda’yı okul başkanlığı için aday gösterir. Tayfun ve Arda takım arkadaşlarının desteklerini arkalarına alarak birbirleriyle kıyasıya bir seçim kampanyası yürütürler. Arda’nın başkan seçilmesi için başta İskender olmak üzere tüm Mavi Ay ekibi ellerinden gelen her şeyi yapar. Seçim günü gelir ve oylar kullanılır.

Salih ve Rüya’nın evlenmelerine Giovanni ve yardımcısı Cengiz, engel olabilecek mi?

Kemankeş Şüca Koleji’nin okul başkanı Alara’nın istediği şey ne? Tayfun ve Arda’nın arasındaki başkanlık rekabeti nelere sahne olacak? TAYGU Koleji’nin okul başkanı kim olacak?

Tüm bu soruların yanıtı ve daha fazlası, Tozkoparan İskender’in yeni bölümünde…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here