Ana sayfa Moda Trabzonspor formasına Macron imzası

Trabzonspor formasına Macron imzası

986
0

Macron dünyada bir çok ülkede voleyboldan, futbola, futboldan basketbola kadar birçok spor branşında spor giyim malzemeleri tasarım ve üretimi yapıyor. Macron, 2017 yılından itibaren ülkemizde  Bil Group bünyesinde hizmet veriyor. Bugüne kadar Malatyaspor, Başakşehir ve Altınordu gibi birçok takımın formalarını tasarlayan ve üreten Macron son iki yıldır Trabzonspor formalarının da tasarımına imza attı.

Son iki sezon boyunca Trabzonspor’un forma sponsorluğunu üstlenen Macron Türkiye, spor giyimde yaptığı özgün çalışmalarla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Trabzonspor 2019-2020 yılı yeni sezon formalarının tasarımını yapan ve hazırlanan reklam filmi ile  Macron Türkiye, ilgi odağı oldu.  Trabzonspor’un bu sezon kullanacağı formalarda “Keşan” motiflerinin işlendiği formalar, futbolseverler tarafından büyük beğeni toplarken, aynı zamanda Trabzonsporlu futbolcular tarafından da yoğun ilgi gördü.

Kadın tasarımcılarından futbolcu formaları!

 Macron Türkiye baş tasarımcısı Ümmühan Şeşen yaptığı açıklamada “Kendileri için ilham kaynağı olarak Trabzonspor’un forma tanıtım çalışmalarında da kullandığı “yan yana” kavramı olduğunu belirtti. Macro Türkiye tasarım ekibinin tamamen kadınlardan oluştuğunu Trabzonspor kulübü başkanının kendilerine verdiği ilk brifingde “Sporumuzla, sevgimizle, kültürümüzle hep yan yanayız demişti. Bu bize adeta bir ilham kaynağı oldu. Hemen Trabzon bölgesine ait tüm kültürel özellikleri ve yöresel dokuları araştırdıktan sonra tasarımımızı formalara taşıdık. Amacımız hem bizim içimizden bir parça olsun hem çok farklı olsun ki bu formaları taraflı tarafsız herkes beğensin istedik. Seçtiğimi Keşan bezi sporcular için sağlıklı ve doğru seçim oldu. Üretim tecrübemizle tasarımımız birleşince ortaya çok güzel bir forma çıktı” diyerek sözlerini tamamladı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here