Ana sayfa Magazin Trans bireyle birliktelik iddialarını yalanladı

Trans bireyle birliktelik iddialarını yalanladı

267
0

Eski eşinin kendisine ait uygunsuz görüntülerini sosyal medyada paylaşması üzerine Berk Oktay eski eşi Merve Şarapçıoğlu ile zorlu bir boşanma süreci geçiren ve geçtiğimiz aylarda da boşanmasının ardından ilk kez muhabirlerle ayak üstü sohbet etti.

Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz adlı programa geçen ay konuk olan Birsu adlı trans birey komşusu olan Berk Oktay ile birkaç kez cinsel ilişkiye girdiğini iddia etmiş ve cinsiyet değiştirme kararında bu ilişkisinin büyük önem taşıdığını iddia etmesi üzerine Berk Oktay’ın avukatı konunun belgelerle hakim karşısında çözülmesini önermişti.

Muhabirlerin ünlü oyuncuya evliliğinin devam ettiği dönemde trans bir kadınla birlikte olduğu iddiasının sorulması üzerine Berk Oktay “Ben bu tip şeylere sadece gülüp geçiyorum. Şu an güzel bir işim ve mükemmel giden bir ilişkim var. Bugüne kadar açtığım tüm davaları kazandığım gibi bu konuda açılan davayı da kazanacağım. Bu tip şeyler saçma sapan şeyler. Sonuçta mahkemede kazanan hep ben kaybeden hep karşi taraf olmuştur” dedi.

Ben öyle iddia edildiği gibi trans bir bireyle cinsellik yaşamadığım gibi, ona saat gibi bir hediye de almış değilim. Bunlar sadece iddiadan öteye bir şey değil. Bir de neymiş bu ilişkiden sonra evimi taşımışım ve trans birey benimle olan birlikteliği sonrasında cinsiyet değiştirme ameliyatı hakkındaki düşüncelerinden sıyrılmış ve ameliyat olma kararı almış. Bu tip şeylere sadece gülüyorum” ifadelerini kullandı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here