Ana sayfa Dizi&Film TRT 1 ekranlarında “Tövbeler Olsun” başlıyor

TRT 1 ekranlarında “Tövbeler Olsun” başlıyor

535
0

Yaz aylarında bir çok kanal gibi TRT 1 ‘de yaz dizilerine start verirken ilk yayına girecek olan proje tasarımı Hasan Kaçan’a ait olan senaryosunu Haluk Özenç, Oktay Berber, Cankut Okutur ve Hüseyin Kaçan’ın kaleme aldığı dizinin yönetmen koltuğunda Serdar Akar’ın oturduğu “Tövbeler Olsun” adlı dizinin çekimlerine start verildi.  Tövbeler Olsun adlı dizinin yapımcılığını ise Mustafa Fener üstlendi.

Tövbeler Olsun adlı dizide ekranların sevilen isimlerinden Güven Kıraç, İpek Tuzcuoğlu, ve Erkan Can gibi başarılı ve usta oyuncular baş rolleri paylaşıyor.

Tövbeler Olsun adlı dizinin konusu ise başarılı ama bir o kadar pinti olan mücevher imalatçısı olan Horanta Holdingin patronu Namzet Horanta’nın, “pintilikten”, “cömertliğe” giden büyük değişimini anlatıyor .

Dizide Namzet’in “hatme çiçeğim” diye sevdiği ve seslendiği karısı Latife, kızı Nazmiye, oğulları Sinan ve Buğra’nın bu değişimden nasıl etkilendiği, değişim sayesinde eski ortağı ve en büyük düşmanı olan Osman ile hayat çizgilerinin kesişmesi gibi kimi düşündüren, daha çok da güldüren zinciri yaşanıyor.

Tövbeler Olsun dizisinin oyuncu kadrosunda ayrıca Çiçek Dilligil, Ünal Silver, Seda Türkmen, Sercan Badur, Mert Carim, Merve Erdoğan, Mert Denizmen, Semiha Bezek, Naz Çağla Irmak, Batuhan Aydar, Tolga Canbeyli, Cansu Kurgun, Ozan Güçlü ve Duru Baykal yer alıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here