Ana sayfa Dizi&Film Türk oyuncu Netflix dizisinin 2 sezonunda yine baş rolde

Türk oyuncu Netflix dizisinin 2 sezonunda yine baş rolde

412
0

Bu yılın Mayıs ayında Netflix ekranlarında yayınlanan ve Mayıs ayının en çok izlenen dizilerinden biri olan Amerikan yapımı “İnto The Night” adlı Amerikan yapımı dizide Türk oyuncu Mehmet Kurtuluş başrollerde yer alarak göğsümüzü kabartırken taraflı tarafsız bir çok kişi tarafından da dizide gösterdiği performans parmak ısırttı. Dizi hakkında bazı eleştirmenler dizideki Türk karakterin Türkiye aleyhine kara bir kampanya olduğunu iddia etmesine rağmen bu düşünce bir çok eleştirmen tarafından kabul görmedi.

Mehmet Kurtuluş dizide Ayaz adlı bir karakteri başarıyla canlandırırken geçmiş yıllarda dizilerde yakaladığı muhteşem performansını devam ettirdi. Bilindiği üzere Mehmet Kurtuluş Muhteşem Yüzyıl: Kösem Sultan adlı dizide canlandırdığı “Derviş Mustafa” rolü ile gönüllere taht kurarken sinemaya ilk adımını attığı Türkiye’nin en ünlü yönetmenlerinden biri olarak gösterilen Fatih Akın’ın “Duvara Karşı” adlı sinema filmi ile sinema dünyasına adımını atmıştı.

Başarılı oyuncu daha önce de yine Netfix platformunda yayınlanan ilk Türk dizisi olan Hakan: Muhafız adlı dizide canlandırdığı “Mazhar” karakteri ile kötü adam rolünde adeta devleşmişti.

İnto The Night adlı dizinin ilk sezonunda gösterdiği başarının ardından Netflix kısa bir süre içinde dizinin ikinci sezonuna onay verdiğini açıklamış ve pandemi dönemine denk gelmesi üzerine dizinin başrol oyuncuları kendi cep telefonları ile çektikleri video görüntülerle dizinin ikinci sezon müjdesini verdiler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here