Ana sayfa Kültür-Sanat Türkiye “Teşkilat” dizisini konuşuyor

Türkiye “Teşkilat” dizisini konuşuyor

3392
0

TRT 1’de yayın hayatına başlayan ve her Pazar akşamı seyircisiyle buluşan Teşkilat dizisi milyonları ekran başına kilitledi ve reytinglerin zirvesine yerleşti.

Reytinglerde Total’de 13.45 izlenme oranı yakalayan Teşkilat dizisi AB’de 14.95 izlenme oranı, ABC1’de ise 15.98 izlenme oranıyla tam anlamıyla zirveye yerleşti.

‘Teşkilat’ dizisi ayrıca aksiyon sahneleri ve görkemli prodüksiyonu ile sosyal medyada Pazar günleri en çok konuşulan konular arasına girmeyi kısa sürede başardı.

Dizinin bu hafta yayınlanan bölümünde Serdar’ın Ceren’i durdurmak için otomobiliyle çarpması ile başlarken Ceren hastaneye kaldırılırken Teşkilat ekibi de Ceren’in çalınan hard diskin içindeki bilgileri alarak yanlış bilgiler koyarak o bilgilerin çalıştırıldığında yerinin belirlenmesi için casus yazılım yerleştirme çabaları ile diziye heyecan katmıştı.

Dizinin ilerleyen bölümlerinde Almanya’da çalınan hard diskin el değiştireceğini düşünen ekibin burada yapılan bir operasyon sonucu Türkiye’nin düşmanlarının tespit edilmesi için kurulan tuzağa düşürmeleri anlatılırken kendisine tuzak kurulan Pascal’ı da Almanya’da kaldığı otele kadar takip edilişi ve operasyon sonrasında Pascal’ın öldürülmesiyle bölüm sona ermişti.

Bölüm sonrasında sosyal medyada binlerce kişi Berlin sahnelerini konuşurken artık ülkemizde böyle dizilerin yapılmasından duyulan memnuniyet dile getirildi.

TRT 1 bu yıl yayın hayatına başlayan Masumlar Apartmanı, Tövbeler Olsun adlı dizilerinden sonra yayın hayatına soktuğu Teşkilat dizisi ile uzun yıllar sonra gerçek anlamda seyircisine kavuşmanın mutluluğunu yaşıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here