Ana sayfa Magazin Türkler Geliyor vizyon için gün sayıyor

Türkler Geliyor vizyon için gün sayıyor

501
0

Kuruluş Osman ve  Diriliş Ertuğrul dizilerinin yapımcılığını yaparak büyük bir başarı kazanan Mehmet Bozdağ’ın üstlendiği ‘Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı’ adlı sinema filminin fragmanı yayınlandığı sinema, sosyal medya ve dijital marketlerde yoğun ilgi gördü.

FRAGMANI ŞU ANA KADAR 20 MİLYON İZLEDİ

Vizyona 17 Ocak’ta girecek olan filmin şarkısını Arslanbek Sultanbekov seslendirirken şarkının klibi şu ana kadar  yaklaşık 20 milyonun üzerinde bir izlenme alırken 2020 yılının en çok beklenen filmlerinden biri olduğunu kanıtladı.

 FİLMİN HAZIRLIKLARI SADECE 1 YIL SÜRDÜ

Filmle aynı adı taşıyan şarkının sözlerini Ozan Bodur ve yapımcı Mehmet Bozdağ birlikte yazarken bu şarkı müzik yayını yapan televizyon kanallarında ve tüm dijital platformlarda dinlenebiliyor.

Prodüksiyon olarak Hollywood’u aratmayacak şekilde yapılan Türkler Geliyor sinema filmi için 50 dönümlük bir arazide plato kurulurken filmin hazırlıkları ise yaklaşık bir yıl sürdü.

DÜNYANIN BİR ÇOK ÜLKESİNDE GÖSTERİME GİRECEK

Başrollerini Levent Özdilek, Ece Cesmioğlu ve Emre Kıvılcım gibi isimlerin yaptığı film Türkiye ile birlikte Japonya, ABD, Güney Kore, Kanada, İtalya, Fransa, Almanya, Azerbaycan, Katar, Kazakistan, Brezilya, Meksika, Avustralya, İngiltere, Rusya, Hindistan ve Güney Afrika gibi bir çok ülkede gösterime girecek.

FİLMİN KONUSU

Senaryosunu da Mehmet Bozdağ’ın yazdığı  ‘Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı’, Fatih Sultan Mehmet’in İstanbul’un feth etmesinden sonra Roma’yı feth etmek için en seçkin savaşçılarının olduğu akıncı birliklerinin hikayesinin anlatıldığı filmde ayrıca birde aşk anlatılıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here