Ana sayfa Magazin Ünlü çift dünya evine girdi

Ünlü çift dünya evine girdi

399
0

Barış Arduç ve Gupse Özay 2014 yılında sette başlayan aşklarını mutlu bir şekilde sürdürürlerken çiftin yakınları iki ünlü oyuncunun evleneceğini açıklamaları üzerine magazin dünyasına bu haber adeta bomba gibi düşmüştü. Çiftin medyanın göz önünde yaşadıkları mutlu ilişkinin nikahla sonlanacağı ve Barış Arduç ve Gupse Özay’ın Çeşme’deki yazlıklarında hayatlarını birleştirecek olmalarının magazin basınına sızdırılması üzerine çiftin nikah törenin detayları da öğrenildi.

Ülkemizde yaşanan korona virüs nedeniyle nikah memuru ve şahitlerin yanı sıra çiftin yakın aile bireylerinin katılacağı öğrenilirken nikah öncesinde törene katılacak olan davetlilerin hijyen ve sosyal mesafe kurallarına uymaları konusunda önceden uyardığı öğrenildi.

Gupse Özay ve Barış Arduç çiftinin korona virüs salgını yüzünden düğün yapmayacakları önümüzdeki yıl çiftin görkemli bir düğün yapması bekleniyor.

Ünlü çiftin nikah sonrasında balayına çıkmayacakları ve Çeşme’de kendilerine ait yazlıkta tatillerine devam edecekleri öğrenilirken Barış Arduç’un 15 gün sonra yeni sezon çekimlerine başlanacak olan Çukur dizisinin çekimleri için İstanbul’a geleceği öğrenildi.

Çiftin kıyılan nikahları sonrasında yapılan açıklamalarda “Bayrama az bir süre kalmıştı. Kısa bir süre içinde İstanbul’a dönme planları yaparken havaların da güzel gitmesi üzerine hadi evlenelim dedik ve hemen nikah hazırlıklarına başladık ve evlendik” dediler.

Barış Arduç nikah sonrası basın mensuplarına yaptığı açıklamada “ Evleneceğimiz iddialarına her zaman günü geldiğinde haberiniz olur demiştik ve biz sözümüzü tuttuk. Ben hiçbir zaman ilişkim üzerine konuşmaktan hoşlanmadım. Her şeyin vakti geldiğinde paylaşılması gerektiğine ve mutluluğun paylaştıkça çoğaldığına inanıyorum” dedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here