Ana sayfa Magazin Ünlü isimler koronavirüse arka arkaya yakalanmaya devam ediyor

Ünlü isimler koronavirüse arka arkaya yakalanmaya devam ediyor

454
0

Şarkıcı Seda Sayan ve eski futbolcu Sinan Engin’in oğlu Oğulcan Engin de corona virüsüne yakalanan ünlü isimlerden oldu.

Oyuncu Ezgi Eyüboğlu ile aşk yaşayan Oğulcan Engin, hafta sonu İbrahim-Nurdan Büyükak çiftiyle buluşmuştu. Engin, testinin pozitif çıkmasının ardından bir açıklama yapmazken sevgilisi Ezgi Eyüboğlu’nun test sonucu henüz belli olmadı.

“HABERLER MAALESEF DOĞRU”

Corona testi sonucu pozitif çıkan İbrahim Büyükak’ın tedavisi evinde sürüyor. Çıkan haberlerin ardından Instagram hesabından açıklama yapan İbrahim Büyükak “Arkadaşlar haberler maalesef doğru. Covid-19 testim pozitif çıktı. Çok şükür durumum iyi. Merak eden, soran herkese çok teşekkür ederim. Siz de kendinize iyi bakın. Bütün hastalarımıza acil şifalar diliyorum” dedi.

Sunucu Buse İskenderoğlu, Covid-19 test sonucunun pozitif çıktığını Instagram hesabından duyurdu.

İskenderoğlu, şu açıklamayı yaptı:

* Test sonucum pozitif çıktı. Fakat günlük vaka sayılarının 30 binlere ulaştığı, mesleğim gereği yaptığım çekimler ve herkes gibi zorunlu ihtiyaçlarımı karşılamak için bulunduğum toplu alanlarda kaptığım işin aslıdır.

* Bu durumu aylar önceki parti haberleri ile birleştirmek içler acısı. Tüm bu haberlerin şu anki hastalık sürecimle bağdaştırılması gibi imaları etik bulmuyorum.

* “Abartıldığı kadar bir şey yok” kısmına gelirsek, basın maalesef verilen röportajların içinden gidip öyle bir kısmı alıyor ki haberler daha fazla okunsun. Tamamen çarpıtılmış bir cümle!

* Yazın tüm eğlence mekanlarının açık ve tıka basa dolu olması konusuna girmiyorum bile… Herkese sağlıklı günler dilerim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here