Ana sayfa Magazin Ünlü şarkıcı anlık kaçamağı yaşamına maloldu

Ünlü şarkıcı anlık kaçamağı yaşamına maloldu

113
0

Brezilya, ünlü şarkıcı MC Kevin’in ölümünü ülkede büyük yankı uyandırdı. Geçtiğimiz aylarda büyük aşk yaşadığı eşiyle evlenen MC Kevin bir otel odasında eşini aldatırken eşine yakalanma korkusu yüzünden balkona çıkarak kaçmak isterken balkondan düşerek feci şekilde hayatını kaybetti.

Brezilya basınının iddialarına göre MC Kevin Rio De Janerio’da yakın arkadaşı Victor Fontenelle ile birlikte bir oda kiraladı ve bu odaya ülkenin ünlü mankenlerinden birisi olan Bianca Domingues’i davet etti.Ünlü mankenin daveti kabul ederek gelmesi üzerine üçlü otel odasında iddialara göre cinsellik yaşamaya başladılar. Üçlü otel odasında cinsel ilişki yaşarlarken ilerleyen saatlerde odanın kapısı çalınırken, Bueno çiçeği burnunda eşinin geldiğini düşündü.

MC Kevin kapıyı çalanın eşi olabileceğini düşünerek eşine yakalanmamak için kaldığı otelin , beşinci kattaki balkondan aşağıdaki kata inmeye çalışırken dengesini kaybederek yere düştü. MC Kevin’in yere düştüğü anlarda görgü tanıklarının ifadesine göre nefes aldığının belirlenmesi üzerine ambulansla hastaneye kaldırılan MC Kevin, kaldırıldığı hastanede doktorların tüm müdahalelerine rağmen hayatını kaybetti.

Şarkıcının eşini aldattığı kadın, konuyla ilgili konuştu. 26 yaşındaki Bianca Domingues, 23 yaşındaki şarkıcının kendisine ilişki için 376 dolar teklif ettiğini iddia etti. Domingues, ‘Evli olduğu için bunun bir sır olarak kalması gerektiğini söyledi. dedi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here