Ana sayfa Magazin Ünlü YouTuber sevgilisinden şiddet gördüğünü iddia etti

Ünlü YouTuber sevgilisinden şiddet gördüğünü iddia etti

364
0

YouTube ve sosyal medya üzerinden paylaştığı videolarla kısa bir sürede fenomen olan Duygu Köseoğlu erkek arkadaşı tarafından şiddete maruz kaldığını açıkladı.

İlk önce kendisinin menajerliğini yapan Onur Turgut ile daha sonra aşk yaşamaya başlaayn Duygu Köseoğlu son 3 yıl boyunca hem menajerliğini yapan hem sevgilisi olan Onur Turgut ile aynı evi paylaşırken erkek arkadaşının kendisine psikolojik ve fiziki şiddet uyguladığını belirterek Onur Turgut’un kendisinden uzaklaştırılması talebiyle Aile Mahkemesi’ne başvuruda bulundu.

Duygu Köseoğlu Aile Mahkemesi’ne sunduğu şikayet dilekçesinde yaşadıklarını “ Onur Turgut ile menajerliğimi yaparken aramızda duygusal bir bağ oluşunca birlikte yaşamaya başladık. Üç yıl boyunca aramızda özel ve iş ilişkisi vardı. Olayların yaşandığı son güne kadar benim evimde birlikte yaşıyorduk. Onur ile ilişkimiz başladıktan sonra bana kısa bir süre içinde bana karşı psikolojik, ve cinsel şiddet uyguladı. Son zamanlarda ailemi de rahatsız etmeye başlayan Onur Turgut’la başka kadınlarla olan ilişkileri nedeniyle defalarca kez ilişkiyi sonlandırmak istedim ancak tehdit ve baskılara maruz kaldım.” şeklinde ifade etti.

Duygu Köseoğlu Aile Mahkemesi’ne kendisine  fiziksel ve cinsel şiddet uygulayan eski sevgilisi hakkında  hakaret, tehdit veya küçük düşürücü söz ve davranışlarda bulunmamasını, iletişim araçlarıyla kendisini rahatsız etmemesini ve konutuna yaklaşmamasını talep etti.

Aile Mahkemesi talebin ardından Onur Turgut’un 6 ay süreyle Duygu Köseoğlu ve ailesine yaklaşmamasına karar verdi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here