Ana sayfa Magazin Ünlülerden çok özel itiraflar

Ünlülerden çok özel itiraflar

660
0

Popsav online müzik festivaline katılan bir çok ünlü isimde sürpriz açıklamalar geldi. Popsav tarafından sosyal medya üzerinden yapılan canlı yayında birbirinden ünlü isim birbirlerine konuk olurlarken ilginç itiraflar arka arkaya gelmeye başladı.

Ajda Pekkan’dan farklı bir best of geliyor

Hakan Eren ile canlı yayın gerçekleştiren Aykut Gürel; “Ajda Pekkan ile geçtiğimiz yıl sahnede birlikte çalışırken birden aklıma  Ajda Pekkan’ın 2000’li yıllardan önce yapmış olduğu şarkıları farklı bir dille tekrar yapma fikri geldi ve bu fikir Ajda Pekkan’ı çok heyecanlandırdı. Şu ana kadar 8 şarkımızı bitirdik, çok yakında Ajda Pekkan’dan bir Best of albümü gelecek” dedi.

 Canlı yayınların hepsi aynı saatte oluyor

Kaan Sekban 3 yıl önce sosyal medyada canlı yayınları ilk başlatan isimlerden birisi olarak  pandemi sürecinde bir çok kişinin aynı anda canlı yayınlar yapmaya kalkması yüzünden artık canlı yayınların eski tadında olmadığını itiraf etti. 

Şahan adeta bir fırıncı ustası oldu

Canlı yayında Güliz Ayla’nın konuğu olan Uraz Kaygılaroğlu kendisine pandemi sürecinde ekmek yapıp yapmadığının sorulması üzerine “Yapmadım ama bu konuda Şahan Gökbakar inanılmaz şeyler başardı” dedi.

 Çikolata yıkadım

Enis Arıkan canlı yayında konuk olduğu Metin Özülkü’ye “Pandemi sürecinin ilk başladığı günlerde marketten aldığı çikolata paketlerini dahi yıkadığı ama şimdilerde sadece sudan geçirip buzdolabına koyduğunu” itiraf etti.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here