Ana sayfa Magazin Vadi Açıkhava’da Kenan Doğulu rüzgarı esti

Vadi Açıkhava’da Kenan Doğulu rüzgarı esti

1247
0

Kenan Doğulu bu yıl yaz aylarında hız kesmeden konserlerine devam etti, Ünlü popçu geçtiğimiz akşam İstanbul’un yeni eğlence mekanlarından biri olan Vadi Açıkhava’daki ilk konserinde izleyicilere akıllarda iz bırakacak bir performansa imza attı.

Kenan Doğulu, 3 saat boyunca sahnede kalırken bu süre içinde 30 şarkı seslendirdi. Kenan Doğulu sahnede bitmeyen, birbirinden değerli müzisyenlerden oluşan orkestrası, özel sahne şovları ile konserini izlemeye gelen yaklaşık 5 bin kişiye unutulmaz bir müzik şöleni sundu. Konseri boyunca hayranları tarafından yoğun ilgi gösterilen sanatçının seslendirdiği her şarkıya hayranları eşlik etti.

Kenan Doğulu’nun dün geceki konserine oyunculuk çalışmaları ile beraber sahnelere de adım atmaya hazırlanan Şerel Yereli konuk oldu. Kenan Doğulu’nun “Hiç Bana Sordun Mu” şarkısında sahneye çıkan ve şarkıyı Kenan Doğulu ile birlikte söyleyen Serel Yereli ardından “Crazy in Love”ı söyledi

Kenan Doğulu’nun prodüktörlüğünü yaptığı rap grubu Tahribad-ı İsyan  “Leyla” adlı şarkısını seslendirdi. Ardından diğer şarkılarına yer veren rap grubuna seyircilerden yoğun ilgi gösterildi.

Kenan Doğulu’nun konserin ikinci yarısında aniden bastıran sağanak yağmur konserin coşkusuna engel olmadı. Sağanak yağmura aldırış etmeyen Doğulu ve seyircileri doyasıya eğlendi.

Kenan Doğulu konserini Şans Meleğim, Harika, Güzeller İçinden şarkılarıyla coşku içinde konseri bitirmek isterken seyircilerin yoğun alkışları sonrasında, alkışlar ve ıslıklar eşliğinde bis için sahneye döndü. Sahnede Kalp Kalbe Karşı ve Pamuk adlı şarkılarını söyleyen sanatçı alkışlar altında final yaptı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here