Ana sayfa Magazin Yeni yıla Eda ve Metin Özülkü ile girebilirsiniz

Yeni yıla Eda ve Metin Özülkü ile girebilirsiniz

577
0

Konfor ve eğlenceyi birlikte sunan Hilton Istanbul Maslak, yeni yılı etkinliklerle dolu bir yılbaşı programı ile karşılamaya hazırlanıyor.

31 Aralık gecesinde otelin ışıltılı balo salonunda yapılacak yılbaşı şöleninde müzik ve ziyafet bir arada olacak. Şef Arif Kemal Doğan’ın imzasını taşıyan dünya ve Türk mutfağının en güzel örnekleri yılbaşı gala yemeğini taçlandırırken; müziğin sevilen isimleri Eda ve Metin Özülkü çifti 2020’ye umut ve mutluluk taşıyacak.

Otelin balo salonunda gerçekleşecek olan yılbaşı programı ilk olarak Bahar Koçak ile Özülkü Orkestrası’nın müzikleri eşliğinde Yeni Yıl Kokteyli ile başlayacak. Müzik şöleni modern, pop, arabesk ve her tarz müziğe sıcacık sesi ve aşkları ile hayat veren, gönülleri müziğe düşmüş, sevilen çift Eda ve Metin Özülkü konseri ile devam edecek. 2020’nin ilerleyen saatlerinde ise DJ performası ile eğlence doludizgin sürecek.

Hilton Istanbul Maslak yılbaşı programında sunduğu lezzetler ile de oldukça iddialı. Otelin ışıltılı balo salonunun seçkin atmosferinde gerçekleşecek olan davette beş aşamalı gurme tatlardan oluşan gala yemeği menüsü geceyi gerçek bir şölene dönüştürecek. Şef Arif Kemal Doğan yönetimindeki ekip, dünya ve Türk mutfağının en güzel örneklerini sergileyecek. Kaju fıstıklı muhammara, votkalı somon gravlax, Ege usulü enginar dolması, domates özü ile kaplanmış beyaz peynir mus, bademli Çerkez tavuğu, kinoa ile kaplanmış marine edilmiş palamut, kavun ve marine edilmiş karides ile geceye enfes bir başlangıç yaparken, ana yemek olarak pazı yaprağında confit hindi ile ağır ateşte pişirilmiş antrikot yer alıyor. En tatlı son ise anasonlu orman meyveleri sos ile servis edilen zencefilli sable breton üzerinde Mont Blanc ile olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here