Ana sayfa Magazin Yılbaşında Sertab Erener sürprizi

Yılbaşında Sertab Erener sürprizi

544
0

Kanyon, her yıl geleneksel hale getirdiği Büyük Yılbaşı Konseri’nde bu yıl pop müziğin önemli isimlerinden biri olan Sertab Erener’i ağırlıyor. Müzik hayatında 27 yılı tamamlayan Sertab Erener; güçlü sesi ve yorumuyla, en sevilen şarkılarını Kanyon misafirleri için seslendirecek.

Albümleri, konserleri ve son olarak hayallerini gerçekleştirdiği Sertab’ın Müzikali projesi ile büyük beğeni toplayan, pop müziğin başarılı yıldızı Sertab Erener, pop müziğin klasikleri arasında yer alan eski ve yeni şarkılarını Kanyon misafirleri için seslendirecek.

Antalya’nın Belek bölgesinde çam ormanlarıyla çevrili olan Gloria Hotels & Resorts da Türk pop müziğinin en güçlü kadın seslerinden biri olan Aşkın Nur Yengi’nin muhteşem repertuvarından oluşan şarkılarıyla yeni yıla giriyor.

Akdeniz’in tüm doğal güzelliklerini barındıran Gloria Hotels & Resorts, benzersiz bir yılbaşı programını konukları için hazırladı. Yılbaşı tatilinde misafirlerini şımartmayı planlayan Gloria Hotels & Resorts, 30 Aralık Pazartesi günü düzenlenecek “Throwback Parti” ile yeni yıl heyecanını arttıracak. 31 Aralık Salı akşamı hoş geldiniz kokteyli ile başlayacak yeni yıl coşkusu, ilk olarak Bay J ve orkestrasının keyifli sahnesiyle hareketlenecek.

Yılbaşı akşamı Gloria Hotels & Resorts’de eğlence bununla da sınırlı kalmayacak. Eğlencenin doruğa ulaştığı gecede, Türkiye’nin sevilen sanatçılarından Aşkın Nur Yengi, misafirleri için en güzel şarkılarını yorumlayacak. Mezdeke Show ile devam edecek olan yeni yıl partisi, saatler 00.00’a vurduğunda ritmini daha da yükseltecek.

Hem göze hem damağa hitap eden leziz gala yemeği sonrası, sürpriz yılbaşı partisi Insomnia Night Club’de sabahın ilk ışıklarına kadar sürecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here