Ana sayfa Magazin “Yıllar Sonra” ile muhteşem dönüş

“Yıllar Sonra” ile muhteşem dönüş

787
0

İlk albümü “Rüya Raporları” ile yaklaşık beş yıl önce çıkarttığı müzikal kariyerinin startını veren genç müzisyen Kıvılcım Ural, beş yılın ardından albüm orucunu yeni teklisi “Yıllar Sonra” ile bozdu.

“Yıllar Sonra” adlı şarkısının söz ve müziği kendisine ait başarılı sanatçının bu şarkısında ünlü aranjör ve Dj. Nurettin Çolak ile çalışırken, 5 yıla yakın bir süre ara verdiği müzik dünyasına iddialı bir geri dönüş yaparken, “Yıllar Sonra” adlı şarkısı için havuz başında arkadaşları ile beraber çektirdiği eğlenceli kliplete de renkli görüntüler ortaya koyarak bir anlamda yaz sezonunun kapanışını yaptı.

Kıvılcım Ural annelik heyecanının ardından müzik kariyerine yeniden start vererek şarkısının “kendisi için şarkıdan öte daha çok kariyerinin dönüm noktası olduğunu” dile getirdi. “Yıllar Sonra” adlı teklisinin yayınlanmasının ardından müzik listelerinde hızlı bir yükselişe geçmesi konusunda da yaptığı açıklamada “ Kaliteli bir şarkının karşılığını insanlar dinleyerek ödüllendiriyor. Aldığım yorumlar beni çok mutlu ediyor” ifadelerini kullandı.

Kıvılcım Ural, İzmir’de 30 Mart 1992’de dünyaya geldi. Lise ve Üniversite eğitimini yine memleketi olan İzmir’de tamamladı. Babası  60’lı yıllara damgasını vuran Mavi Işıklar grubunun eski gitaristi Fikret Ural’ın izinden giderek genç yaşından itibaren müzik ile ilgilenmeye başlayan Kıvılcım Ural Güzel Sanatlar Lisesi’nde müzik eğitimi alan Kıvılcım Ural, ardından 9 eylul Güzel sanatlar Bölümü’nde tamamladı. İlk zamanlarda çalışmalarını sadece arkadaşları ve yakın aile dostları ile paylaşan Kıvılcım Ural ayrıca bir çok reklam, dizi ve film projelerinde yer alırken son olarak “Rüya Raporları” isimli müzik albümünü çıkardı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here