Ana sayfa Magazin Zara’dan dostlarına “Türkish Delight”

Zara’dan dostlarına “Türkish Delight”

869
0

Güçlü sesi, muhteşem sahne performansı ve şahsına münhasır yorumları ile sadece Türkiye’de değil dünyanın bir çok ülkesinde kendisine özel bir hayran kitlesi yaratan Zara önümüzdeki ay çıkacağı Amerika turnesi öncesi dostları için hediyeler alırken ayrıca kendisini de bu turne için özel olarak hazırlamaya devam ediyor. Amerika’da bulunan dostları için aldığı hediyeleri sosyal medya hesabından paylaşan Zara ayrıca Kapalı Çarşı’da alış veriş

Hollanda’nın başkenti Amsterdam’ın dünyaca ünlü konser salonu Concertgebouw’da geçtiğimiz yaz verdiği konserin biletleri konsere günler kala tamamen bitmişti. Konserinde Zara sadece Türk Halk Müziği değil aynı zamanda Klasik Müzik, Pop Müzik, Türk Sanat Müziği’nden oluşturduğu özel ve geniş repertuarı ile konserine gelenlere unutamayacakları özel anlar yaşatmıştı.

 Zara önümüzdeki ay Amerika‘da 6 farklı şehirde  arka arkaya konserler vermeye hazırlanırken Amerika’da bulunan sanatçı dostlarına ve organizasyon ekiplerine Kapalı Çarşı, Mısır Çarşısı, Eminönü, Beyazıt’a giderek onlar için özel hediyeler seçerken özellikle bazı dostları için yabancı filmlerde “Turkish Delight” olarak bilinen Türk lokumunu aldı.

Eminönü, Beyazıt, Mısır Çarşısı, Kapalı Çarşı ‘da geçirdiği günü sosyal medya hesabından ‘Harika bir gezi yaptım…’ diye paylaşan Zara onlarca beğeni ve yorum aldı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here