Ana sayfa Magazin Çocukluk hayallerini gerçekleştirdi

Çocukluk hayallerini gerçekleştirdi

928
0

Küçük yaşlardan itibaren müziğe karşı aşırı bir tutkunluğu olan ve daha sonra bunu , Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Yaylı Çalgılar Keman Bölümünde Klasik Batı Müziği eğitimi alarak perçinleyen Gözde Acar burada yaylı çalgılar keman eğitimi aldı. Ardından bir çok festivale katılan ve konserler düzenleyen başarılı sanatçı Gözde Acar aynı zamanda Beykent Üniversitesi Sinema Televizyon bölümünü bitirdikten sonra müzik kariyerine profesyonel adımı söz ve müziği kendisine ait olan “ Akışına Bırakalım” adlı single çalışması ile yaptı. Gözde Acar aynı zamanda şarkının kip çekimleri için yönetmen koltuğuna kendisi oturdu.

Tüm dijital platformlarda DMC Müzik etiketiyle yerini alan “Akışına Bırakalım” adlı şarkının düzenlemesini aranjör Erhan Bayrak yaptı. Kayıtların Kaya Müzik stüdyosunda gerçekleştirildiği ve bu okuma kayıtlarında Gözde Acar’a  vokal olarak Ercüment Vural eşlik etti. Mix-mastering ise Serkan Kula tarafından yapıldı.

Akışına Bırakalım adlı şarkının klip çekimleri için İstanbul’un dış mekanları tercih edilirken, klip çekimler sadece gece yapıldı ve klip iki günde tamamlandı. Klip için styling çalışmasını da kendisi yapan Gözde Açar  Yavuz Sultan Selim köprüsü altında kayık içinde yapılan çekimlerde zorlandığını ama ortaya çıkan sonuçtan da çok büyük keyif aldığını belirtirken ileriye dönük moda ve tasarımlarıyla kendisinden söz ettirmeyi hedeflediğini ve kendi markasını oluşturmak için çalışmalarına devam ettiğini de sözlerine ekledi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here