Ana sayfa Magazin Dizideki çatışma sahnesi çekimlerini gerçek sanan vatandaşlar polisi aradı

Dizideki çatışma sahnesi çekimlerini gerçek sanan vatandaşlar polisi aradı

617
0

Malatya’da Kanal D ekranlarında yayınlanmak üzere çekimlerine başlanan Girift dizisinin çekimleri devam ederken, sabah saatlerinde çatışma sahnesi sırasında çevredeki vatandaşlar, silahlı kavga olduğu ihbarında bulundu. Vatandaşların ihbarı üzerine bölgeye sağlık ve birçok polis ekipleri sevk edilirken olay yerine gelen polis ekipleri dizi setinde silahlı kavga sahnesinin çekimlerinin olduğunu belirledi. Oyuncular ise gelen polisleri görünce ne olduğunu anlamaya çalıştı. Yanlış anlaşılma olduğunu anlayan dizi ekibi ve polisler derin bir nefes aldı. 

İstanbul, Ankara ve İzmir’de çekimler yaptıkları zamanlarda da bu tarz durumlarla karşılaştıklarını söyleyen dizinin yönetmeni “Malatya’da bu tarz çekimlerin az olmasından dolayı halk kalabalığı ve silah seslerini duyunca durumu polise bildirdi. Bu bizim başımıza ilk kez gelmedi ama Malatya halkı belki ilk kez böyle bir şeyi yaşadı. Artık onlarında bu durumlara alışması lazım. Sette sadece oyuncak bir silahtan atılan sesler üzerine setimize polislerin gelmesi 5 dakika bile sürmedi” dedi.

Dizinin başrol oyuncularından biri olan  Wilma Elles,” Aslında bu durum bizi çok mutlu etti. Demek ki polisimiz görevini iyi yapıyor. Daha önce de buna benzer birkaç olay yaşamıştım. Bazı öğrencilerin kısa film çalışmalarına yardımcı olmak isterken izinleri olmadığı için patlayan silah sesleri sonrasında setimize polisler gelmişti” dedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here