Ana sayfa Magazin Eda Ece kanser hastaları için kampanya başlattı

Eda Ece kanser hastaları için kampanya başlattı

511
0

Ekranların fenomen dizisi Yasak Elma dizisinin başrol oyuncularından biri olan Eda Ece 20 Haziran tarihinde 30.yaşını kutlamaya hazırlanırken sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla doğum gününde kendisine gönderilecek hiçbir özel hediyeyi kabul etmeyeceğini bunun yerine  Türk Kanser Derneği’ne açtığı bağış kampanyasına destek yapılmasını istedi.

Eda Ece’in Instagram hesabından yaptığı paylaşımda “Herkese merhabalar. Bu sene doğum günümde Türk Kanser Derneği’nde bir bağış kampanyası açtım. Bana hediye vermek isteyen tüm sevenlerimden ve yakınlarımdan, bana hediye almamalarını ve bunun yerine kanser tedavisi gören ve imkanları kısıtlı yetişkin ve çocuklara umut olmalarını istiyorum. Kanser tedavisi gerçekten çok zor bir süreç ve bu süreç imkansızlıklar da olduğunda daha da zor geçiyor, lütfen kanserli çocuklarımız için desteklerinizi esirgemeyin” dedi.

Paylaşımına devam eden Eda Ece “ Bu kampanya doğum tarihim olan 20 Haziran gününe kadar devam edecek. Gönlünüzden ne koparsa az, çok demeden yardımlarınızı esirgemeyin. Kanser tedavisi gören çocuklarımızı mutlu edelim. Onları mutlu ederek beni de mutlu edersiniz. Annem bana “İyi ki doğdun” der. Ama burada önemli olan benim mutlu olmam değil önemli olan bu hayatta birbirimize destek olmak. Kampanya linkini profilime bırakıyorum. Yardımda bulunacaklara şimdiden teşekkür ediyorum İyi ki varsınız, iyi dostlarım ve takipçilerimsiniz” dedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here