Ana sayfa Magazin Emrah Bilici “Beni Bul” adlı şarkısıyla müzik dünyasına adım attı

Emrah Bilici “Beni Bul” adlı şarkısıyla müzik dünyasına adım attı

644
0

Almanya’da yaşayan ve uzun yıllardır müzisyenlik yapan Emrah Bilici ilk şarkısı “Beni Bul”la müzik piyasasına hızlı bir giriş yaptı. Şarkısının söz ve müziği kendisine ait olan Emrah Bilici’nın “Beni Bul” adllı çalışmasında şarkının mix ve mastering’ini Kurtuluş Çengel üstlenirken  müzik yönetmenliğini de Kurtuluş Şan yaptı. Emrah Bilici’nin  “Beni Bul” ILS Vision Müzik etiketiyle tüm dijital platformlardaki yerini aldı. Beni Bul adlı şarkının video klip çekimlerinde de yönetmen koltuğunda ise Avrupa Foto Film firması oturdu.

Emrah Bilici ilk profesyonel çalışması hakkında yaptığı açıklamalarda “Müziğe küçük yaşlarda başladım. Ailemde herkes müzisyen diyebilirim. İyi bir udi olduğumu söyleyebilirim. Müzik türü olarak her türlü kulağıma hoş gelen müziği dinlerim. Ama son dönemlerde favorilerim Jazz ve FunkSoul tarzı müzikler. Ayrıca Klasik Türk müziği ve makamlarına ayrı bir ilgim var. Çıkardığım single çalışmamdaki şarkı benim 2016 yılında yaptığım bir besteydi.”dedi.

Açıklamalarına devam eden genç solist,” Müzik haricinde hayatında ne yapıyorsun diye sorsanız yine müzik yapıyorum olur.  Müziğe, makamlara özel bir ilgim var. Seslerdeki renklere aşığım. Doğa benim vazgeçilmezim. Doğallık ise beni en çok mutlu eden şey. Bir dönem spora aşırı düşkünlüğüm vardı ve spor yaparken şimdi fazla zamanım olmadığı için yapamıyorum. Boş zamanlarımda yemek yapmayı ve seyahat etmeyi severim. Şu ana kadar görmediğim ABD ve Uzak Doğu ülkeleri var be buralara da kısa zamanda gitmek istiyorum” diyerek açıklamalarını tamamladı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here