Ana sayfa Dizi&Film Engin Altan Düzyatan Kuruluş Osman dizisine dahi olacak mı?

Engin Altan Düzyatan Kuruluş Osman dizisine dahi olacak mı?

796
0

Engin Altan Düzyatan 5 sezon boyunca Diriliş Ertuğrul dizisinde canlandırdığı Ertuğrul Gazi rolü ile gönüllere taht kurarken izleyici kitlesini heyecanlandıracak açıklamalara imza attı. Son günlerde sık sık Kuruluş Osman dizisi kadrosuna katılacağı konusunda sosyal medyada yapılan paylaşımların ardından ünlü oyuncu Kuruluş Osman’a katılacağı konusunda, ilk kez çok net açıklamalarda bulundu.

Konu hakkında açıklamalar yapan Engin Altan Düzyatan “Kuruluş Osman dizisi için önceden planladığım bir şey yok. Bu diziye katılma durumumda yaşımın yaşlı gözükmesi gerekecek. Bu rolü de uzun soluklu oynamak istediğim için yapımcılar bir karar veremiyor. Bu konu hakkında çok net konuşulmuş bir şey zaten yok. Şu an için Kuruluş Osman için bir tasarrufum yok” dedi.

Başrolünü oynadığı Diriliş Ertuğrul dizisi sayesinde dünya çapında tanınırlık elde eden Engin Altan Düzyatan yeni sezonda yepyeni bir sürprizle izleyicilerin karşısına çıkacağı zamanı beklediğini ve Ertuğrul Gazi karakterinin derinlikli bir rol olduğunu da vurguladı.

Ertuğrul Gazi rolü için açıklamalarına devam eden ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan “Ertuğrul Gazi hepimizin içinde bulundurması gereken karakterleri içinde barındırmış, her konuda adil ve bu rolü oynamak gerçekten o kadar zor değil. Bu rolü oynamanız için biraz hissetmeniz yeterli. Adil her yönü ile herkese eşit olamaya çalışan bir karakter. Bu rol asla oyuncuyu zorlayacak bir rol değil” diyerek ifade etti.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here