Ana sayfa Kültür-Sanat Koronadan korunmak mümkün adlı kitap raflardaki yerini aldı

Koronadan korunmak mümkün adlı kitap raflardaki yerini aldı

582
0

Fitoterapi uzmanı Dr. Ümit Aktaş daha önce yayınlamış olduğu İlaçsız,, Bitkisel Kürlerle İlaç Yaşam Tedavi , Mutluluk Kürleri, Diyabet ve Zayıflama Kürleri, Mutluluk Kürleri 2 ve Yaşam Sevinci  adlı kitaplarından sonra bu kez okurları ile “Koronadan Korunmak Mümkün” adlı kitabı ile kitapseverlerle buluştu.

Fitoterapi uzmanı Dr. Ümit Aktaş yeni kitabını Covid-19 salgınından dolayı panik ve korku içinde yaşamak zorunda kalan insanlara kılavuz olması için hazırladığını, kitabında okurlarının aradığı her soruya cevap bulacağını ifade etti.

.Kitabı hakkında açıklamalara devam eden Dr. Ümit Aktaş “Bilindiği gibi tüm dünyayı etkisi altına alan bir salgınla karşı karşıyayız. Yazdığım kitap sayesinde herkesin kafasında olan “Bu virüsten nasıl korunacağız?”, “Hastalanırsak sağlığımıza nasıl kavuşacağız”, “Bağışıklığımızı güçlendirmek için ne yapabiliriz?”, “Koronavirüsten korunmak için nasıl beslenmeliyim?”, “Hangi bitkileri, hangi vitaminleri kullanmalıyım?”, “Aşı olmalı mıyım?” gibi tüm sorularının cevaplarını bulabilecekler.

Dr. Ümit Aktaş’ın yazdığı “Koronadan Korunmak Mümkün” adlı kitabında ayrıca 12 adımda güçlü bir bağışıklık bölümü rehber olarak sunulurken kitapta ayrıca 7 günlük örnek beslenme programı ve koruyucu kürler de yer alıyor.

Kitapta ayrıca dünyada salgın hastalıkların ilk kez yaşanmadığı anlatılırken Covid-19 salgınının da son olmayacağı belirtilirken besinlerden kurtulmanın, sağlıklı ve doğal beslenmenin bizi koronavirüs olmak üzere sayısız salgın ve nasıl koruduğunu aktarıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here