Ana sayfa Magazin Selin Ciğerci’ye canlı yayın şoku

Selin Ciğerci’ye canlı yayın şoku

1077
0

Pandemi günlerinde sosyal medya hesaplarından canlı yayın yapan sanatçılar kervanına ayak uyduran sosyal medya fenomeni  Selin Ciğerci yaptığı canlı yayında hayatının şokunu yaşadı.

Takipçilerinin ısrarı sonucu canlı yayın yapan sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci dün akşam gerçekleştirdiği canlı yayında talihsiz bir olay yaşadı.

Selin Ciğerci canlı yayına başladığında bir takipçisinin kendisine ısrarla “Abla beni canlı yayına alır mısın? Sana çok önemli bir soru soracağım” diyerek ısrar etmesi sonucu takipçisini canlı yayına aldı. Selin Ciğerci’nin yayına aldığı takipçisi canlı yayına bağlanır bağlanmaz cinsel organını göstermesi sonucu başta Selin Ciğerci olmak üzere canlı yayını izleyen takipçiler küçük bir şok yaşarken şoku üzerinden hemen atan Selin Ciğerci takipçisini canlı yayından attı.

Canlı yayını sonlandıran ünlü fenomen Selin Ciğerci İnstagram’a attığı bir videoda “ Canlı yayınıma bağlanarak cinsel organını gösteren şerefsize bu yaptığı yanına kar kalmayacak. Onu bulacağım ve bu yaptığının hesabını soracağım. Bu yaptığı onun yanına kar kalmayacak. Fitil fitil burnundan getirteceğim. Konu ile alakalı avukatımda devreye girdi. Onun yüzünden takipçilerime mahcup oldum. Annem beni aradı ona dahi bu konuda bir şey söyleyemedim. Ama bunun hesabını soracağım ve bu sayede belki bir daha böyle bir şeye yeltenmeye düşünen herkese ders olacak. Bu tip sapıkların hak ettiği cezayı daha fazla almaları lazım” dedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here