Ana sayfa Ünlüler Sen anlat Karadeniz’in başarılı üçlüsü

Sen anlat Karadeniz’in başarılı üçlüsü

973
0

Atv ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Sen Anlat Karadeniz, yakında yeni sezonuyla izleyicisiyle buluşacak. Sevilen dizi, kadrosuna birkaç sürpriz isim dâhil etti. Milyonların beğenisini toplayan Sen Anlat Karadeniz, yeni sezonda izleyicisine sürpriz hazırlamayı da ihmal etmedi. Dizide önceki sezon hamile olduğunu bildiğimiz Nefes, doğacak kızına koyacağı isme karar verdi. Dizinin sevilen çifti, kızlarına ‘Masal’ adını vermeyi uygun buldu. Oyuncu kadrosuna üç ismin dâhil edileceği Sen Anlat Karadeniz, izleyicisini çok fazla bekletmeyecek gibi görünüyor. Bakalım, sevilen diziye hangi isimler katılmış...

ALİ ERSAN DURU

19 Eylül 1984 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Ali Ersan Duru, beş erkek kardeşin en küçüğüdür. Babası Ankaralıdır, annesi ise Karadeniz Bölgesi’ne mensuptur. Eğitim hayatını üniversiteye kadar Ankara’da tamamladı.

Ardından Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Maliye Bölümü’nü kazandı. Mezun olduktan sonra Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tiyatro Topluluğu (Esogü Tiyatro Topluluğu) ile tiyatroya adım atmış oldu. Osmangazi Üniversitesi Tiyatro Topluluğu ile çalışmaya başlayan Duru, Lisans eğitimi bittikten sonra oyunculuğu profesyonel olarak yapma kararı aldı ve İstanbul’a gelerek oyunculuk eğitimlerine başladı. 2008’de DİALOG anlatım ve iletişimde temel oyunculuk teknikleri derslerini aldı.

Şahika Tekand Stüdyo Oyuncuları’nda iki yıl süren bir tiyatro eğitimi aldı ve çok geçmeden workshoplara katılarak diksiyon ve şan derslerine devam etti.

SİNEM REYHAN KIROĞLU

28 Şubat 1991 tarihinde İstanbul’da doğan Sinem Rehyan Kıroğlu, başarılı tiyatro oyuncularındandır. Kıroğlu, aynı zamanda seslendirme sanatçılığı ile de bilinmektedir. Nitekim, Iphigenia adlı tiyatro oyununda dış ses olarak karşımıza çıktı.

Kurabiye Ev, Romeo’yu Beklerken, Karda, Medet, Gloria gibi tiyatro oyunlarında yer alan ve büyük bir performans sergileyen Sinem Reyhan Kıroğlu’nun Atv ekranlarında yayınlanan Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni sezonunda rol alacağı bilinmektedir. Kıroğlu, 1.72 boyundadır ve 55 kilodur. Güzel oyuncu, balık burcudur.

BEREN SOYSAL

1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Beren Soysal, oyunculuk eğitiminin ardından 2012 yılında rol aldığı Ağır Roman Yeni Dünya dizisi ile oyunculuğa adım attı.

2016 yılında ‘Yolculuk’ adlı sinema filminde rol almış ve Altın Portakal En İyi Erkek Oyuncu Ödülü’nü kazanmıştır.

Başrollerini Çetin Tekindor, Aras Bulut İynemli, Bensu Soral ve Çağatay Ulusoy’un paylaştığı ‘İçerde’ dizisinde canlandırdığı Gökhan karakteriyle dikkatleri çekmeyi başardı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here