Ana sayfa Magazin Seren Serengil’e darp davasında takipsizlik kararı

Seren Serengil’e darp davasında takipsizlik kararı

683
0

Ünlü sanatçı Seren Serengil, şarkıcı Yaşar İpek ile evli oldukları dönemde Yaşar İpek’in kendisini iterek ve havluyla vurarak kendisine darp uyguladığını iddia ederek Yaşar İpek hakkında Beykoz Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulunmuştu. Seren Serengil’in Beykoz Cumhuriyet Başsavcılığına yaptığı başvurunun incelenmesinin ardından açılan soruşturma kapsamında Beykoz Cumhuriyet Başsavcılığı takipsizlik kararı verdi.

17 Ağustos 2019 tarihinde meydana gelen olayda Seren Serengil ile Yaşar İpek’in ailevi  problemler yüzünden aralarında tartışma yaşandığı ve tartışma esnasında Yaşar İpek’in elinde tuttuğu havlu ile Seren Serengil’in yüzüne iki kez vurduktan sonra Seren Serengil’i itekleyerek yüzünü duvara çarptığını belirterek şikayetçi olduğu kaydedilen takipsizlik kararında Seren Serengil’in yaşanan olaylardan sonra hastaneye giderek aldığı raporunda darp izi bulunmadığı ifade edildi.

Seren Serengil tarafından tartışma anına ait video kayıtlarının dosyaya sunulduğunun belirtildiği takipsizlik kararında yapılan incelemeler sonrasında Yaşar İpek’in Seren Serengil’e hakaret ve tehdit ettiği ama darp ettiğine dair herhangi bir görüntü olmadığı takipsizlik kararında belirtildi.

Şüpheli Yaşar İpek’in olay günü verdiği ifadesinde Seren Serengil’e tehdit ve hakarette bulunduğunu belirttiği ama asla darp etmediği belirtilirken kamu davası açacak delil olmaması sebebiyle kovuşturmaya yer olmadığı kaydedildi.

Seren Serengil kendisine ait sosyal medya hesaplarından Beykoz Cumhuriyet Başsavcılığı’nın aldığı takipsizlik kararını takipçileri ile paylaştı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here