Ana sayfa Magazin Şeyma Subaşı’nın aldığı nafakayı paylaşan bankacıya ikinci şok

Şeyma Subaşı’nın aldığı nafakayı paylaşan bankacıya ikinci şok

651
0

Şeyma Subaşı ile Acun Ilıcalı evliliklerinin ardından geçtiğimiz yıl aralarında şiddetli geçimsizlik olduğunu mahkemeye bildirerek anlaşmalı olarak boşanmışlar ve aralarında yapılan protokole göre Acun Ilıcalı her ay Şeyma Subaşı’ya 125 bin lira nafaka ödemeyi kabul etmişti.

Sosyal medyadan Acun Ilıcalı’nın eski eşinin lüks yaşamı ve harcamalarını merak eden bir banka çalışanı sosyal medya hesabından Şeyma Subaşı’nın banka hesap bilgilerine girerek bunun ekran görüntülerini alarak sosyal medya hesabından paylaşılmıştı. Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı’nin şikayeti üzerine yapılan incelemede o paylaşımı yapan kişinin banka hesap görüntülerinin ekran çıktısını bankacı Fulya A.’dan aldığı tespit edildi.

Fulya A.’nın banka hesabını görüntüleme izninin olmamasına ve buna rağmen görüntüleyerek başka bir arkadaşına göndermesi sonucu Fulya A.’nın çalıştığı banka kendisi ile olan iş akdini fesh ederek işten çıkarmıştı. Fulya A. hakkında ayrıca Cumhuriyet Savcılığı tarafından , ‘Kişisel verilerin kaydedilmesi ve bu verileri hukuka aykırı olarak verme’ suçlarını işlediği gerekçesiyle iddianame düzenlenerek Asliye Ceza Mahkemesi’ne gönderildi. Asliye Ceza Mahkemesi dosyayı inceleyerek Fulya A.’nın işlediği suçun 5411 Sayılı Yasa kapsamında kaldığını, suçun ‘Sırların açıklanması’ olduğunu ve bu nedenle dosyanın bir üst mahkeme olan İstanbul Ağır Ceza Mahkemesi’ne gönderilmesine hükmetti.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here