Ana sayfa Magazin Survivor şampiyonundan açıklamalar

Survivor şampiyonundan açıklamalar

720
0

Survivor 2020’ye karakteri ve eğlenceli halleriyle damga vurarak tüm rakiplerini geride bırakarak finale yükselen ve ardından şampiyonluğa ulaşan Cemal Can Canseven, Survivor yorgunluğunu arkadaşlarıyla tatil yaparak geçirirken Alişan ve Demet Akalın’ın Star TV’de yayınlanan programına konuk olarak samimi açıklamalarda bulundu.

Yarışma sonrasında dinlenme fırsatı bulamadığını ilk kez arkadaşları ile birlikte tatile çıkarak  dinlenmeye başladığını söyleyen Canseven “Yarışma boyunca çok yoruldum ve  şimdi Çeşme’de, ailemle birlikte tatildeyim. Yarışma beni çok yordu ve ciddi bir dinlenmeye ihtiyacım vardı. Burada herkes beni tanıyor ve sevgi ile yaklaşıyor. Dışarıda sizi tanımayan insanların size sevgi göstermesi ve sohbet etmesi çok güzel bir duygu. Pandemi dönemine alışmaya çalışıyorum. Bugüne kadar yaptığım her işin eğitimini aldım ve şarkıcılık eğitimi aldıktan sonra da şarkıcılığa eğilebilirim” dedi.

Survivor bittikten sonra en çok sütlaç yediğini söyleyen Cemal Can Survivor yarışmasından 5 arkadaşla devamlı olarak görüştüklerini aslında yarışma boyunca herkesle anlaştığını ifade ederken yarışma boyunca kimsenin kalbini kırmadığımı düşünüyorum” diyerek duygularını ifade etti.

Yarışmadaki en büyük zorluğun özlem olduğunu ifade eden Cemal Can yarışmadan ne kadar kazandım bilmiyorum ve umurumda değil. Bu parayı eğitimim de kullanırım ve parayı değerlendirmesi için babama veririm. Ama bazen Survivor’daki sessizliği özlemiyorum dersem yalan olur diyerek sözlerini tamamladı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here