Ana sayfa Dizi&Film Tozkoparan İskender 13 bölümüyle ekranlara geliyor

Tozkoparan İskender 13 bölümüyle ekranlara geliyor

535
0

Ailelerin, çocuklarıyla birlikte büyük bir keyifle izledikleri TRT 1 ekranlarında yayınlanan, izlediği Tozkoparan İskender, on üçüncü bölümüyle ekranlara geliyor…

Tozkoparan İskender’in yeni bölümünde neler olacak:

Başta İskender ve Mavi Ay olmak üzere Salih ve Rüya’nın evlenme kararını büyük bir sevinç ve mutlulukla karşılarlar. Nikah saatine az bir süre İskender arkadaşlarının geç kaldığını fark eder. Nikahta olması beklenen Salih ve Rüya’nın en yakın dostu Mavi Ay’ın nikaha yetişmesi kolay olmayacaktır. Arda okul başkanı seçildikten sonra aldığı ilk kararın Kasırga Kuralları’nı kaldırdığını söylemesi Tayfun’u çileden çıkarır.  Bu hamle öncesinde ve sonrasında Kasırga okuldaki gücünü iyice kaybetmeye başlamıştır ve bunun önüne geçmek için Mavi Ay’ı alt etmek için bir plan yapar. Alara koleje yaptığı ziyarette karşılaşma gününü ve karşılaşacakları takımı belirlemek için bir toplantı yapar. Kolejde yapılacak olan yarışma geleneksel okçuluk üzerinden yapılacaktır. Ancak ufak bir sorun vardır. Geleneksel okçulukta oldukça başarı olan Mavi Ay bu yarışmada yedek takımda olmak zorundadır.. Çünkü kolejin asıl takımı Kasırgadır. Mavi Ay ise yedek takımdır. Bu sorunu çözmek için Salih ve Giovanni liderliğinde iki takım anlaşır ve kozlarını paylaşmaya karar verirler.

Kasırga Kuralları tarih mi oluyor? Okullar arası turnuvaya hangi takım katılacak? Kasırga’nın Mavi Ay’ı alt etmek için yaptığı plan ne? Mavi Ay nikaha yetişebilecek mi? İskender Kasırga’nın planını bozabilecek mi?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here