Ana sayfa Magazin Ünlü çift boşandı

Ünlü çift boşandı

923
0

5 yıllık evliliklerini noktalama kararı alan oyuncu çift Bülent Parlak ve Burcu Gönder, bugün boşanmak için İstanbul 6 Aile Mahkemesi’nde görülen dava sonucunda boşandılar. Bilindiği üzere çiftin bu evliliklerinden bir kız çocukları bulunuyordu. Bugün görülen davaya Bülent Parlak, Burcu Günder ve tarafların avukatları katıldılar.

Mahkeme çıkışında Burcu Gönder ve Bülent Emrah Parlak adliye önünde gazetecilerin sorularını yanıtladı. Oyuncu Burcu Gönder, “Birkaç dakika önce anlaşmalı olarak boşandık. Böyle olduğu için tabii ki üzgünüz anlarsınız bunu. Hiç kimse ayrılmak için birliktelik yaşamıyor. Ben Bülent ile 14 yıl boyunca çok güzel bir aşk yaşadım. Bu süreçte sorunlarımız oldu. Bunları aşmak için çok çaba sarf ettik ama başaramadık. İkimizin de canından çok sevdiği bir kızı var. Onun mutlu ve sevgi dolu bir ortamda büyümesi en büyük arzumuz”. İkimiz içinde aldığımız bu karar umarım hayırlı olur” dedi.

Gazeteciler Burcu Gönder’e Bülent Emrah Parlak’ın “öfke problemi olduğuna” dair sorular sorması üzerinde Burcu Gönder, “Bu iddialar asılsızdır, bunun yüzünden de çok üzüldük. ” diye cevap verdi.

Bülent Emrah Parlak’da yaptığı açıklamada “Bizimkisi gerçek bir aşk evliliğiydi. Merkezinde sevgi olan ama ancak buraya kadar devam etti. Ama bugünden sonra yine sevgi merkezimizde olacak ve devam edecek. Benim gerçeğim olan Burcu gerekli açıklamaları yaptı. Sadece hakkımda yapılan asılsız haberler beni çok üzdü ve yıprattı Şairin de dediği gibi dünyayı güzellik kurtaracak ve bir insanı sevmekle başlayacak her şey. İnsanları sevelim, asılsız iddialara hemen inanmayalım” dedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here